Bina ve Merdiven Temizliği

BİNA VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Kütahya temizlik firması kurulduğu günden bu yana bina ve apartman merdivenlerinin temizliğinde her zaman bir numara olmuş ve profesyonel olarak kurulmuştur. Temizlik sektörünün mutlaka uzman ellerden yapılması gerekir. Çünkü tüm detayların önemli olduğunun bilincindeyiz. Firmamız apartman temizliği konusunda her zaman güven kazanmış ve temizlik sektörüne de farklı bir bakış açısı getirmeyi bilmiştir. Bu bilinç bizi bugün büyük markalar arasına almışsa en büyük sebebi de budur.

 Kütahya temizlik kendisine güvenin farkında olmakla birlikte kurumsal yapısını da her zaman geni tutulmuştur bu anlamda sosyal sorumluluk projeleri dahil olmakla birlikte doğanın korunabilmesi adına pek çok projeye de imzasını atmıştır. Bizim için geri dönüşüm her zaman önemlidir bu yüzden de kullanmış olduğumuz her türlü kimyasal ve ürünlerimizin doğal olmasına özen gösteririz.

Firmamız profesyonelleşmiş kadrosu ve güler yüzlü yaklaşımıyla bugüne kadar karşılaşmadığınız bir hizmeti size sunuyor bu da bundan önce almış olduğunuz temizlik hizmetlerinin sorgulanmasını sağlamıştır.

KAPICI SORUMLULUĞUNDAN KURTARIYORUZ!

Bizler Kütahya’da bir ilki başlatarak bina ve merdiven temizliğinde personellerimizin tamamının sigortalı olmasını sağladı. Günümüzde en büyük şeyin güven olduğunu biliyoruz dolayısıyla firmamız içerisindeki güvenin aynı zamanda müşterilerimize de geçtiğinin farkındayız. Üstelik personelin herhangi bir iş kazası durumunda yönetici ve apartman sakinlerinin sorumluluk altında kalmasının önüne geçilmiştir.

Apartman temizliği bugün birçok konutun ortak sorunudur ve bireysel anlamda alınan temizlikten genelde yapılan temizlikten memnun kalınmaz. İşte bizim buradaki kurumsal yapımızda her zaman öne çıkmıştır.

HANGİ MALZEMELER KULLANILIR?

Bina ve merdiven temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri temizlik anında kullanılacak olan malzemelerdir. Firmamız her zaman doğal kimyasallar kullanmayı tercih ettiği içinde hiçbir şekilde sağlığınıza zarar verilmemesini sağlar.

Apartmanda temizlik sonrasında mis gibi bir kokuyu hissedersiniz ve kullandığımız ürünlerin kokuları burnunuza hoş gelecektir.

Biten temizlik malzemeleriyle siz uğraşmazsınız biz sizin yerinize hepsini temin ederiz.

Bina temizliği sırasında teknolojinin de nimetlerinden yararlanılarak hangi makine ve alet nerede kullanılması gerekiyorsa orası için tedarik edilir.

Firmamız tüm bu gözlemlerini profesyonelliği ile birleştirmiş ve ortak ihtiyacınız olan bina ve merdiven temizliğinde Kütahya’da bir çığır açmıştır.

diyarbakır temizlik şirketleri