Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/temkutahya/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/temkutahya/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/temkutahya/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Dış Cephe Temizliği | Kütahya Temizlik Firması

Dış Cephe Temizliği

Kütahya temizlik firması olarak dış cephe temizliği hizmetinde her zaman bir numara olmayı başardık. Dış cephe temizliğinde teknolojiyi kullanan ilk firmalardan biriyiz.

Firmamız deneyimli ve uzman çalışanlarımız sayesinde her geçen gün biraz daha büyüyerek Kütahya’nın tamamına ulaşabilmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle de amacımız en iyi hizmeti sunmaktır.

Dış cephe temizliğinde temizliğin yapılacağı yüzey önceden tespit edilmelidir. Bu nedenle de firmamız ekspertiz görevlileri inceleme için sizin belirttiğiniz bir tarihte keşif için geleceklerdir. Dış cephenin yüksekliğine ve büyüklüğüne göre gerek vinç gerekse dağcı ekibimiz sizin için en uygun olan yöntemi kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirecektir.

Temizlik sırasında gerekli olan tüm güvenlik önlemleri alınır ve ekipmanın temini sağlanır. Çalışanlarımızın tamamı sigortalıdır bu nedenle de iş kazası gibi istenmeyen durumlarda muhatap siz olmazsınız.

Dış cephe temizliğinde kullanılan kimyasallar önemlidir dışarıdan hiçbir lekenin kalmasına müsaade edilmez.  Her cephede aynı ürünler kullanılmaz keşif sırasında kullanılacak ürünlerin tespiti de yapılmıştır. İnşaat sonrasındaki bir binanın temizliği yapılacaksa cam kazıyıcı ve silikonlu cam siller kullanılır.

Bazı binalara vinç ile ulaşmak mümkün olmayabilir bu durumda. Tercih edilecek olan yöntem iskele kurmak ya da yukarıdan halatlarla inmektir. Firmamız Kütahya temizlik bu konuda her türlü hizmeti sağlayabilecek donatıya sahiptir. Aslında dış cephede uygulanacak olan sistemin seçimi zeminin kirliliğine de bağlıdır. Eğer bina tadilat görmüş ise yüzeye en yakın nasıl olunacaksa o yöntem tercih edilir.

Dış cephesi cam olan binaların temizliğinde cam üzerinde inşaat kalıntıları var ise camlarında çizilmeden silinmesine özen gösterilmelidir. Firmamız bu anlamda size titiz bir çalışma sunacaktır.

Kütahya temizlik olarak dış cephe temizliğine her zaman önem verdik ve bu nedenle de müşterilerimizin yanında olmayı tercih ettik.

Referanslarımızı inceleyip bize ulaşabilirsiniz.

 

diyarbakır temizlik şirketleri