Periyodik Temizlik

PERİYODİK TEMİZLİK

Periyodik temizlik denildiğinde sizin daha kolay anlayabilmeniz için günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmeti şeklinde tanımlayabiliriz. Özellikle iş yerleri için periyodik temizlik çok önemlidir. Hafta içi pazartesiden perşembeye kadar olan zaman içerisinde firmanız ile ilgili temizlik hizmetinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Burada Cuma günü genel temizlik hizmeti şeklinde düşünülmüştür. Amacımız hafta başına daha temiz bir ortamda iş başı yapılabilmesidir.

GÜNLÜK TEMİZLİK

Günlük temizliğin detaylı temizlikten neredeyse hiçbir farkı yoktur ancak burada depo ve kaldırılması gereken dolapların temizliği genel temizlik zamanına bırakılır. Günlük temizlik işleminde ortamın süpürülerek silinmesi sağlanır. Masa ve sandalyelerin üzerleri silinir masa üstü düzenlenerek bir sonraki güne hazır hala getirilir. Çöp kovaları boşaltılır banyo ve tuvalet gibi ıslak zeminlerin silinmesi gerçekleştirilir.  Günlük temizlik sırasında hizmetin gerçekleştirildiği ortamdaki her türlü silinebilecek alan silinerek tozlardan arındırılması sağlanır.

Bilgisayarlar ve elektronik cihazların silimi yapılır. Bunun için nano teknoloji bezler kullanılır. İş yeriniz ya da ofisinizde halı zemin varsa süpürülerek temizlenir. Ahşap zemin ve parkeler silinerek parlatılır. Islak zeminlerde kullanılan bezler fırçalar ve süngerler asla diğer alanlarda kullanılmaz.

Islak zemin ve mutfak için ekstra talep edilmesi halinde sıvı sabun, kâğıt, havlu ve koku gibi temizlik ürünlerinin de eksiklerinin tamamlanması sağlanır.

Biz Kütahya temizlik firması olarak temizlik konusunda profesyonel çözümler sunar ve en iyisini yaparız. Bu anlamda günlük temizliğin yanı sıra haftalık genel temizlik hizmetimiz de vardır.

HAFTALIK TEMİZLİK

  • Haftalık temizlik hizmetini Cuma günü olarak planlarız ancak sizden gelen talep bizim için önemlidir bu nedenle de tercih ettiğiniz bir hafta sonu gününde de hizmet verebiliriz. Haftalık temizlikte verdiğimiz hizmet şu şekildedir.
  • Günlük temizlik hizmetinde verdiğimiz tüm hizmetlerin genel kapsamı rutin olarak yapılır.
  • Günlük temizliğe ek olarak dolapların üzerleri masa ve sandalye ayakları temizlenir.
  • Tüm bilgisayar ve elektronik cihazlar kaldırılarak altlarının temizliği yapılır.
  • Kalorifer ve peteklerin araları ve üzerleri silinir.
  • Duvardaki resimler ve tabloları temizliği yapılır.
  • Kapı pencere ve pencere kasaları silinir.

Kütahya temizlik firması periyodik temizlik hizmetiyle her zaman size hizmet vermekten mutluluk duyar. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilir ve ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

 

 

diyarbakır temizlik şirketleri