Yangın Sonrası Temizlik

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Yangın sonrası temizlik profesyonel bir destek alınmadan yapılabilecek bir iş değildir. Bu şekilde yaptığınız takdir de amatör bir işlem yapılacağından dolayı sonuca ulaşmanız da mümkün olmayacaktır. Yangın sonrası temizliği kendi başınıza yapmanız gereken durumlar basit yangınlar ya d etrafınızda bu şekilde profesyonel firmalara ulaşamadığınız zamanlardır.

Evde ya da iş yerinde küçük bir yanmanın bile ciddi bir duman ve ise neden olduğunu biliyoruz. Bu durumda evinizin ya da iş yerinizin yangın öncesindeki haline dönüştürülmesi için Kütahya temizlik firmamızı tercih edebilirsiniz.

YANGIN SONRASI TEMİZLİK İŞLEMLERİ 

  • Mekanın havalandırılmasıhava sirkülasyonunun doğru bir şekilde yapılması sağlanır. Bu duman sonrasında zehirlenme gibi bir durumun oluşmaması sağlanmış olacaktır.
  • Yangında kullanılmayacak kadar zarar görmüş olan eşyaların mekandan dışarı çıkarılması sağlanır. Kullanılır durumdakiler ise uygun bir bölüme alınır.
  • Kaba temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Boya ve dekorasyona hazır hale getirilir.
  • İsin çıkması için özel hazırlanmış olan kimyasallarımızla temizlik işlemi yapılır.
  • Kaba temizliğin artından detay temizliğe geçilir. Bu temizlik sırasında elimizin değmediği hiçbir yer kalmaz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetler basit gibi görülse de temizlik konusunda profesyonellik ve tecrübe gerektirir.

Kütahya temizlik olarak bizler tecrübeli ve uzman çalışanlarımızla en doğru hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Tüm bu hizmetleri sağlarken müşterilerimizin onayı aranır bu nedenle temizlik sonrasında sizden kontrol onayı talep ederiz onay vermeniz durumunda temizlik hizmetimiz sonlandırılır.

Yangın sonrası temizlik hizmeti için bizleri 7/24 saat arayarak bilgi ve expertiz hizmeti için ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

 

diyarbakır temizlik şirketleri